siyah medyakap logo
MENÜ
Muratlı web tasarım

Muratlı Web Tasarım

Kurumsal veya şahıs olan her şirketinin internet sitesine ihtiyacı olabilir. Muratlı web tasarım hizmet ihtiyacında MedyaKap olarak sizlere çok yakınız. Web tasarım ile ilgili teknik detayları içeriğimizin içerisinde okuyabilir veya şirketimizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Şirketinizin politikalarına uygun, hizmetlerinizi, hakkınızda bilgileri, iletişim bilgilerini ve şirketiniz ile ilgili her bilgi veya görseli paylaşabileceğiniz bir tasarımdır. İnternet siteniz aracılığı ile potansiyel müşterileriniz sizi daha iyi tanır ve size daha kolay ulaşır.

İnternet sitesi bir işletmenin marka imajını ve tanınırlığını artırmak, müşterilere hizmet sunmak ve ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapmak için de kullanılabilir. Web sayafaları işletmelerin veya kişilerin online varlıklarını oluşturmak için dijital dünyanın temel taşlarındandır.

Hızlı İnternet Sitesi

Tasarım ve kodlama aşamasında internet sitesinin hızlı açılmasına büyük önem göstermekteyiz. Her cihazda veya her alanda internet hızı yüksek olmayabilir. İnternet hızı düşük olan cihazlarda da tasarlanan sitelerin açılması için gerekli optimizasyonları yapmaktayız.

Mobil Uyumlu Tasarım

Farklı ekran boyutlarında da en uyumlu şekilde açılan internet siteleri kullanıcıların siteden daha memnun kalmalarını sağlar. Diğer ve daha yaygın olan ismi responsive tasarımdır. Telefon veya tabletlerde internet siteleri ekran boyutuna göre açılmalı ve tasarımsal olarak daha uygun olmalıdır. Örneğin telefonlarda arama butonu oldukça önemlidir ve size ulaşmak isteyenlerin işini oldukça kolaylaştırır.

Temiz URL Yapısı

Web sitelerinin URL’leri yani bağlantı linkleri tüm kullanıcıların anlayacağı şekilde gereksiz detaylardan kaçınılarak kurgulanmakta. Örnek verecek olursak aşağıdaki iki linki karşılaştırabilirsiniz.

  • Yanlış: www.medyakap.com/page/muratli-web-tasarim.php
  • Doğru: www.medyakap.com/muratli-web-tasarim/

Yanlış olan URL’de yazılımın uzantısını kullanıcının görmesine gerek yoktur. Direkt olarak sayfayı anlatmalıdır. MedyaKap olarak bütün teknik detayları gözeterek internet sitesinin kurulumunu yapmaktayız.

Teşekkürler

Muratlı web tasarım içeriğimizi sonuna kadar inip bu yazıyı okuduğunuz için sizlere teşekkür ederiz. MedyaKap olarak her zaman elimizden geldiğince işimizi en iyi şekilde icra edeceğiz. Saygılarımızla.

0%