siyah medyakap logo
MENÜ
çorlu web tasarım

Butik Web Tasarım

Neden butik? Çünkü her müşterimizin özel kalabilmesi için butik çalışma sistemi ile ilerlemekteyiz. Web tasarım özel ilgi isteyen ve her zaman geliştirilmesi gereken bir alandır. Tasarımsal olarak da içeriksel olarak da güncelliği korumakta büyük fayda vardır. Çorlu web tasarım hizmetleri için MedyaKap olarak hem kurumsal hem de butik bir hizmet sunmaktayız.

Kendine özgü web tasarımlar ile farkınızı ortaya koyun. Web tasarımı işletmenin dijital dünyadaki yüzüdür ve işletmenizi büyük oranda yansıtır.

Ayrıca, web tasarım, kullanıcıların ihtiyacını ve beklentilerini anlamak için yapılan araştırma ve analitik çalışmalarla desteklenir. Web tasarım, sürekli bir süreçtir. Web sitesi performanslarını ve kullanıcı deneyimlerini sürekli olarak izlemek ve geliştirmek gerekir.

İnternet sitesi, kurumsal bir firmanın dijital iş yeridir. İş yerine verilen değerin internet sitesine de verilmesini her zaman tavsiye ederiz.

Çorlu Web Tasarım Ajansı

Çorlu Web Tasarım Ajansı, profesyonel ve kaliteli web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Tasarım ajansı, müşteri memnuniyetini öncelik alarak, özgün ve modern tasarımlar oluşturur. Ayrıca, mobil uyumlu ve SEO dostu web siteleri yapmaktadır.

Aynı zamanda kurumsal işletme siteleri, bloglar ve diğer web tasarım hizmetleri de hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibi ile birlikte müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Çorlu ve çevre illerde hizmet veren ajans, en iyi sonuçları sunmak için sürekli çalışmaktayız.

SEO Uyumlu İnternet Sitesi

SEO uyumlu internet siteleri arama motorlarının ve kullanıcıların memnun kalacağı bir tasarım yapısına sahiptir. SEO, "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelir. Web sitelerinin arama motorları tarafından daha iyi tanınmasını ifade eder.

SEO uyumu, daha yüksek sıralarda görüntülenmesini sağlamak için yapılan çalışmaların tümüdür. SEO uyumlu web siteleri, arama motorlarının beğendiği yapıya sahip olmalıdır. İçerikleri arama motorlarının anlayabileceği bir şekilde yazılmış olmalıdır.

Arama motorlarına sitenin ne hakkında olduğunu ve hangi anahtar kelimelerle ilişkili olduğunu kolayca aktarmalıdır. Bu sayede, siteniz arama motorlarında daha yüksek sıralarda görünecektir ve daha fazla ziyaretçi çekecektir. MedyaKap kaliteli SEO hizmeti ve güvenli alt yapısıyla internet sitenizi tasarlamaktadır.

SEO Uyumlu URL Yapısı

İnternet sitelerinin kolay anlaşılır ve kısa olması önemlidir. URL'lerde yani içerik linklerinde gereksiz bilgilere yer verilmemeli. Türkçe karakter kullanılmamalıdır.

  • Yanlış: www.medyakap.com/page/corlu-web-tasarim.php
  • Yanlış: www.medyakap.com/çorlu-web-tasarım/
  • Yanlış: www.medyakap.com/corlu-web-tasarim.html
  • Doğru: www.medyakap.com/corlu-web-tasarim/

Site Haritası Kullanımı

İnternet sitesinin içerik haritasını arama motorlarına bildirmek önemlidir. Sayfaların arama motorlarında daha hızlı indexlenmesini sağlar. Site haritasının global adı sitemap olarak geçer ve uzantısı ile birlikte genel kullanımı sitemap.xml veya sitemap.php şeklindedir.

Robots.txt Kullanımı

Sitede yer alan her sayfa arama motorlarında görünmesi gerekmez. Örneğin 404 dediğimiz hata sayfası veya internet sitenizin admin panel giriş sayfası arama motorlarında görünmemelidir. Robots.txt kullanarak arama sonuçlarında hangi sayfayı göstermek istediğinizi bildirmelisiniz. Hem arama motorlarının işini kolaylaştırmış olacaksınız hem de sadece gerekli olan sayfaları indexlemiş olacaksınız.

Kullanıcı Odaklı Olmak

İnternet sitenizi kullanan herkes veya büyük bir çoğunluk sitenizi severse Google'da sitenizi sever. Kullanıcılar aradıklarını site içerisinde bulmalı ve doğru bilgiyi alıp sitenizden memnun bir şekilde ayrılmalıdır.

mobil uyumlu web tasarım

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web sitelerinin tüm mobil cihazlar üzerinde doğru şekilde görüntülenmesini sağlamak için yapılan tasarımdır. Bu tasarım, web sitenin herhangi bir cihazda doğru şekilde görüntülenmesini ve hizmetlerin kullanımının kolaylaşmasını sağlar.

Böylelikle, müşterilerin daha kolay erişebildiği ve daha iyi bir deneyim yaşadığı bir web sitesi olur. Telefon uyumlu tasarım son yıllarda giderek daha fazla talep görmektedir. Bu nedenle mobil uyumlu bir web site rekabette öne çıkmaktayız.

Hızlı Web Tasarım

Kullanıcılar internet sitelerinin yavaş yüklenmesinden hoşlanmaz ve hemen açılmasını isterler. İnternet sitesinin hızlı açılması için çok fazla faktör vardır. Web tasarımın alt yapısı, görsel optimizasyonları, kod optimizasyonları, sunucu hızı gibi. MedyaKap olarak tüm bunlara dikkat etmekteyiz.

Bu yöntem, küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Ayrıca, web sitelerinin daha az maliyetli oluşturulmasını sağlar. Bu yöntemde, sitenin tasarımı ve içeriği önceden belirlenmiştir. Ancak sitenin özelleştirilmesi veya eklentiler ile özelliklerinin arttırılması da mümkündür.

Site Neden Hızlı Olmalı?

İnternet her noktada aynı hızda değildir. Her cihazın internete bağlanma hızı da yüksek olmayabilir. Ancak herkesin internete erişmeye hakkı vardır. Tam da bu noktada internet hızı yavaş bir kullanıcıyı sıkmamak adına sitenizin hızlı bir şekilde açılması önem taşımaktadır.

İnternet Sitesinin Hızını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Web sitesinin hızını birçok faktör bulunmaktadır. Sizleri sıkmamak adına en önemlilerinden kısaca bahsedelim.

1) Gereksiz Kodlardan Kaçınmak

Her internet sitesinin arka planında kodlar yer almaktadır. Siteler özel olarak yazılırsa gereksiz kodlar olabildiğince aza indirgenebilir ancak hazır şablon tasarımlarda bu maddeye uymak oldukça zordur. Özel yazılım bu açıdan size fayda sağlayacaktır.

2) Görsel Optimizasyonu

İnternet siteleri sadece yazılardan oluşmaz. Sitenin daha anlaşılır olması adına ara ara görseller kullanılır. Kullanılan görsellerin kalitesi çok düşürülmeden ağırlıkları optimize edilmelidir. Görsel ağırlığı 120 kilobaytı geçmemesinde fayda vardır.

3) Sunucu Hızı

Her internet sitesi bir sunucu içerisinde çalışır. Bu sunucuların yanıt verme hızı ve bulunduğu konum önemlidir. Türkiye'ye hizmet veren bir internet sitesinin dosyaları Almanya'da yer alan bir datacenterda bulunmamalıdır. Öyle ki sadece ülke değil şehirler dahi yanıt alma hızına etki etmektedir.

Çorlu Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, bir kuruluşun (şirket, kurum, vakıf, vs.) internet sitesinin tasarımıdır. Bu tasarım, kuruluşun kimliğini, amacını, hizmetlerini ve değerlerini yansıtmak için oluşturulur. Kurumsal web tasarımı, standart bir web tasarımından daha profesyonel ve ciddi görünümlü olmalıdır.

Ayrıca, kurumsal web sitelerinin genellikle mobil uyumlu, SEO dostu ve erişilebilir olması beklenir. Kurumsal web tasarımı, kuruluşun internetteki varlığını ve itibarını arttırmak için önemlidir. Çorlu web tasarım, ajans olarak internet sitenizi özgün şekilde tasarlamaktayız.

Sade ve Şık Bir Tasarım

İnternet siteleri ne kadar sadelikten uzaklaşırsa kullanımı o kadar zor olur. Tabi ki hem sade hemde şık bir tasarım oluşturmak hiç kolay bir iş değil. Tasarımımızın bu aşamasında teknik detaylardan biraz uzaklaşıp kullanıcı deneyimi ve şık görünüme odaklanmak gerekiyor.

Renkler ve görseller kişiden kişiye beğeni seviyesi değişeceği için web site imtiyaz sahibi ile ortak bir süreç yürütmekteyiz.

çorlu kurumsal web tasarım

Anlaşılır Bir Tema

Her kullanıcı internet sitesini iyi kullanmak zorunda değildir. Herkesi baz alarak oldukça anlaşılan ve basit kullanılan bir tema ile kullanıcılarımızı karşılamamız gerekiyor.

Kullanıcıların basitçe anladığı bir site arama motorları tarafından da daha fazla değer görür. Böylelikle müşteri potansiyelinize daha rahat erişirsiniz.

Basit kullanılan, anlaşılır, sade, şık bir temayı kurumsal olarak kullanmak özenli bir çalışmanın eseridir. İşimizi severek ve özenle yaptığımız için bütün bu süreçler güzel bir şekilde sonuçlanıyor.

Çorlu Web Tasarım Firmaları

Çorlu, Trakya'nın merkez konumunda değerli bir ilçedir. Çorlu web tasarım firmaları arasında işini iyi yapan firma bulmak mümkündür. Ancak her ne olursa olsun web tasarım firması araştırırken yapılan işleri ve referansları araştırmanızı tavsiye ederiz.

Teşekkürler

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Umarız ki sizlere faydalı bilgiler sunabilmişizdir. Anlaşılmayan herhangi bir kısım varsa bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

0%